077-604-8048
מקבוצת נתי
 

טלמיטינג

אחד האתגרים הגדולים הניצבים בפני אנשי המכירות והמנהלים של העסק, הינו מציאת הדרך להגיע לאדם הנכון אצל לקוחות פוטנציאליים, במטרה לקדם את מכירת המוצרים או השירותים שהעסק מציע. המקצוענים של  V Call מקבוצת נתי מתמחים בתחום הטלמיטינג וישמחו לסייע לך לעשות את הצעד הראשון לקראת מכירה מוצלחת. מהו בעצם טלמיטינג? מה ההבדל בינו לבין הטלמרקטינג? כל התשובות – בהמשך.
 

מוקד טלמיטינג – מה זה בכלל

טלמיטינג הוא ביצוע שיחות יוצאות, שהמטרה שלהן היא להגיע למקבלי ההחלטות בגוף כל שהוא, בין אם עסקי ובין אם אחר. קביעת פגישה מסודרת עם מקבל ההחלטות, מאפשרת לבעל העסק או לנציגים מטעמו להציג בפני אותו מקבל החלטות את המוצרים או השירותים שהעסק מוכר.

זאת, בצורה מסודרת וממוקדת, תוך הקשבה ללקוח הפוטנציאלי והתאמה של המוצרים או השירותים שהמוצעים לו בצורה האופטימלית ביותר לדרישות ממוקדות שלו. המקצוענים של  V CALLאמונים על ביצוע השיחות תוך השגת תוצאות מצוינות, המגדילות במידה ניכרת את פוטנציאל המכירות של העסק.

נציג טלמיטינג, חברות טלמיטינג, טלמרקטינג ומה שביניהם

ההבדל העיקרי בין שני המושגים כאמור הוא ששיחת טלמרקטינג נועדה למכור מוצר או שירות למי שמקבל את השיחה. נציג טלמרקטינג נמדד על פי מספר המכירות שביצע, ובעיקר על פי ההיקף הכספי שלהן. טלמיטינג, לעומת זאת, נועד לפתוח דלתות אצל מקבלי ההחלטות בעסקים.

ככל שהסקרנות שתתעורר אצל מקבל ההחלטות תהיה גבוהה יותר, וככל שהצגת המוצר או השירות המוצעים תהיה רהוטה יותר, כך יגדלו הסיכויים לקשירת עסקה. אם לחדד את המסר – המטרה של טלמרקטינג היא ביצוע מכירה יחידה. טלמיטינג, לעומת זאת, פותח את האופציה לעסקה גדולה ומתמשכת, של יותר ממוצר או שירות אחד.

המקצוענים של שירות V Call מקבוצת נתי אמונים על ביצוע שיחות כאמור, על פי תסריט שנבנה בצורה מקצועית, המשרת בצורה הטובה ביותר את האינטרס של העסק המזמין את השירות.
 

מהם שירותי טלמיטינג לעסקים?

אם יש לך עניין להגיע אל מקבלי ההחלטות אצל הלקוחות הפוטנציאליים שלך, ולהציג בפניהם את האפשרויות בצורה הטובה ביותר, זה המקום הנכון עבורך.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ולאמץ את שירות  V Call כדרך הטובה, הנכונה והמקצועית ביותר לקידום העסק.
מידע נוסף על שירותי טלמיטינג לחברות

תיאום פגישות עם מקבלי ההחלטות בעסק

טלמיטינג
נשמח לעמוד לשירותכם
להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:

המלצות מלקוחותינו: