077-604-8048
מקבוצת נתי
 

ייעוץ עסקי

הקמה וניהול של עסק דורשים אומץ רב, הבנה של התחום העסקי ורצון להשקיע ולהתקדם מבחינה מקצועית ופיננסית. עם זאת, בעלי עסקים רבים נקלעים למשברים פיננסיים ואחרים, למרות שהעסק מתפקד יפה ולמרות שהוא מרוויח.

ייעוץ עסקי מהמקצוענים של  V Call מקבוצת נתי מאפשר לעסק לזהות את הבעיות, למצוא את הפתרונות הרצויים וליישם אותם. מהו ייעוץ עסקי ומה החשיבות שלו? באילו תחומים מתמקד הייעוץ כאמור? בשורות הבאות נעסוק בנושא החשוב הזה ונבהיר אותו.

ייעוץ עסקי – זיהוי בעיות ועיצוב פתרונות
בעלי עסקים ועצמאיים, כולל כאלה שהדו"חות שלהם מצביעים על רמה סבירה ואפילו טובה של רווחיות, נתקלים לא אחת בבעיות בהתנהלות העסקית. פנייה לקבלת ייעוץ עסקי עשויה להציל אותם מהמשך ההידרדרות ומהתמוטטות של העסק. בחלק ניכר המקרים, הבעיה הגדולה של העסק הינה העדר הון חוזר, שהמשמעות שלו הינה סכום הכסף הנדרש לתשלום עבור התחייבויות כספיות, שיחזיק את העסק עד לגביית תשלומים מהלקוחות.
 
ואם לתאר את הבעיה הצורה ברורה יותר – הדרישות לתשלום מספקים מגיעות לפני הגעת התקבולים מלקוחות. בעלי עסקים רבים אינם שמים לב לנתון הזה ועלולים לאבד עסק רווחי ומכניס, רק בגלל בעיה פשוטה יחסית.

שירותי ייעוץ עסקי של V Call מקבוצת נתי מסייעים לבעלי עסקים להיחלץ ממשברים עסקיים ופיננסיים במהירות וביעילות.

תחומי הפעילות של הייעוץ העסקי
נקודת המוצא שלנו הינה שבעל עסק מכיר היטב את תחום העיסוק שלו ויודע איך לתפעל את העסק.

כיון שכך, ייעוץ עסקי מתמקד בעיקר ביצירת איזון בין ההכנסות וההוצאות והתאמת המהירות שבה העסק צומח לאפשרויות הכספיות שלו. זה המקום לציין שגם צמיחה מהירה מדיי עלולה למוטט עסקים שהתנהלו בחוסר זהירות.
 

מהו השירות?

יועץ עסקי איכותי ינסה לייעל את הפעילות בעסק, ובנוסף יפעל במטרה ליצור מתאם בין ההכנסות וההוצאות, על ידי דחיית תשלומים לספקים והקדמת תקבולים מלקוחות.

היועצים העסקיים של  V CALL מקבוצת נתי מסייעים גם בבניה של תוכנית עסקית, שתשמש פלטפורמה להשגת הלוואות עסקיות שונות.

אם העסק שלך נתון במשבר למרות שהוא רווחי ואיכותי,
זה המקום הנכון עבורך.


מידע נוסף

ייעוץ עסקי

והתווית הדרך לעסק שלך

נשמח לעמוד לשירותכם

שירותי ייעוץ עסקי של V Call מקבוצת נתי גרופ יסייעו לעסק שלך להיחלץ מהמשבר ולעלות על דרך חדשה!

להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:

המלצות מלקוחותינו: