077-604-8048
מקבוצת נתי
 

אתה רחוק משולחן העבודה שלך

סוכני נדל"ן עסוקים לעיתים נדירות ליד שולחנםכשאתה יוצא לדרך בהצגות ופגישות עם קונים ומוכרים, אתה לא תמיד יכול להרים טלפון כשהוא מצלצלגם אם יש לך רגע פנוי לשוחח, יתכן שלא יהיו לך הכלים הנדרשים בכדי להתמודד עם לידים חדשים כראויקשה להזין נתונים על נכס חדש שיוצא לשוק כשאתה מאחורי ההגה שנוסע לפגישת צהריים.
יש אנשי מקצוע שבוחרים לעבוד עם מנהל קשרי לקוחות נדל"ן בכדי לטפל בשיחות כשהם בשטחאחרים פונים לשירות מענה נדל"ןשתי האפשרויות מותירות למתווכים חופשיים להוביל לידים חדשים בזמן שהם בחוץ תוך כדי הקרנת תדמית מקצועית למתקשריםזה הטוב משני העולמות!
 

אתה צפוי להיות עסוק

סוכן נדל"ן מצליח הוא עסוקהלקוחות מצפים שהמתווכים שלהם יישארו עסוקיםכאן טמון פרדוקס: להרים טלפון בכל פעם זה עשוי להיות שירות לקוחות מעולה, אבל זה מעביר מסר ברור למתקשרים שאתה לא עסוק כמו מתווכים אחריםעל ידי מענה לעצמך, אתה עלול אפילו להיתקל בטירון ללא לקוחות רבים שיעזרו לךמצד שני, כששירות מענה לסוכני נדל"ן קולט בשמך, אתה נותן את הרושם שאתה גם עסוק ומצליח מספיק להעסיק צוות מינהלי במשרה מלאה.
 

איזון עבודה / חיים הוא מכריע

אחרי יום ארוך של הופעות, סגירות ופגישות לקוחות, זה נחמד לחזור הביתה לארוחת ערב עם המשפחה או לשמחה בשמחה עם חבריםלמרבה הצער, עם זאת, שעות העבודה המסורתיות אינן חלות לעתים קרובות על ענף הנדל"ןכאשר קונים נמצאים במלחמת הצעות על בית החלומות שלהם, למשל, הם רוצים מתווך שמוכן לדון בטקטיקות המשא ומתן בתנאים שלהם . למרות שכיבוי הטלפון שלך עשוי לפתור את הבעיה בטווח הקצר, זה יכול להיות בעל השלכות מרחיקות לכת על המוניטין המקצועי שלך.
הגן על הזמן המקודש שלך מחוץ לשעון בעזרת שירות מענה 24 שעות ביממה לאנשי מקצוע בתחום הנדל"ןעם צוות מוקד טלפוני מאומן מאוד שמוכן לשוחח עם מתקשרים, תזכו לאיזון עבודה גדול יותר בין חייכם מבלי להזניח את הלקוחות שלכםשירות כזה יכול לסייע בהסמכת לידים, בקביעת פגישות ואף להעביר שיחות דחופות במיוחד לטלפון הסלולרי האישי שלכם כנדרש.
 
אתה עם לקוחות אחרים
בכל רגע נתון, אתה עשוי לטפל בבית פתוח, לתאם בימוי או לדון בסיכויים של בית עם מוכר חדשטלפון שמצלצל כל הזמן עשוי להצביע על עסק מצליח, אבל כשאתה עסוק במשימות אחרות, זה פשוט מעצבןמכיוון שרוב מהעסקים שאתה מנהל הם פרטיים באופיים, לעתים קרובות זה אפילו לא אפשרי לענות לטלפון שלך ולנהל שיחה מול אחריםזה פוגע בפרטיות ושולח מסר שעלול להזיק לאנשים שאתה עושה איתם עסקים.
מצד שני, שיחות חסרות אינן רעיון טובאחד היתרונות העיקריים של שירות מענה נדל"ן הוא תמיכה ברגעים העמוסים ביותר שלךעם פקיד קבלה וירטואלי המכסה את קו הטלפון שלך ועובד מתסריט שיחות מותאם אישית, המתקשרים שלך ירגישו שהם בראש סדר העדיפויות גם כאשר הם לא יכולים להגיע אליך ישירות.
 

אתה רוצה להביע מקצועיות

חשוב להיות נוכחים כאשר אתה מציג ללקוחות את בית החלומות הפוטנציאלי שלהםאמנם אתה בהחלט יכול לאפשר לקונים לסייר בנכס בעצמם בזמן שאתה משחק תג טלפון עם לקוחות אחרים, אך הוא משקף לך רע כמקצועןעל ידי הישארות ברגע ולהתמקד בלקוחות העומדים בפניך, עם זאת, אתה עלול לאבד הפניות והזדמנויות חדשות דרך הטלפון.
עם שירות מענה לנדל"ן, אינך צריך לבחור מתי לענות לטלפון שלךבמקום זאת, בכל פעם שהטלפון שלך מצלצל, הוא יענה במהירות ובמקצועיות על ידי פקיד קבלה מנוסהבין אם אתה מבצע של איש אחד או אחד מרבים מהצוות, מיד תשליך תמונה של הצלחה כאשר פקיד קבלה וירטואלי מטפל בשיחותיך.

ניווט בעולם הנדל"ן יכול להיות מלהיב ומתיש כאחדההצלחה טמונה לעיתים קרובות במציאת המשאבים, הכלים ובעלי הברית שיעזרו להקל על העומסבעזרת שירות מענה נדל"ן, תבטל את הזמזום או הצלצול המתמיד של הטלפון הסלולרי שלך, ותתן לך חופש רציני להמשיך לידים חדשים ולהישאר ברגע עם הלקוחותמה יכול להיות טוב יותרניסיון בחינם, זה מהראה אותנו בפעולה למשך 7 ימים בחינםצרו איתנו קשר כדי ללמוד עוד או להתחיל .

הנה כמה מאמרים קשורים שעשויים להתעניין בהם:
שמירת מערכות יחסים לאחר סגירת מכירה

מדוע סוכני נדל"ן לא צריכים לענות לטלפון שלהם ?

פורסם 27  מאת 
 
סוכני נדל"ן הם בין אנשי המקצוע העסוקים ביותר על פני כדור הארץמעידכון רישומים ועריכת חוזים וכלה בארגון בתים פתוחים ומעבר לכך, אין רגע משעמם בחייו של מתווךמכיוון שהם נשארים כל כך עסוקיםסוכני נדל"ן לעתים קרובות מסובכים להשיג אחיזה - במיוחד טלפוניתלסוכנים לא תמיד יש את הזמן או את הפרטיות להרים כאשר הטלפון שלהם מצלצלהיותך זמין כל הזמן יכול גם לשלוח הודעה שגויה למתקשריםאחרי הכל, סוכן נדל"ן שעונה על כל שיחת טלפון עשוי להיתפס כלא מוצלחיחד עם זאת, יחד עם זאת, החמצת שיחה יכולה להיות החמצה של הזדמנויות בעלות ערךלכן כל כך הרבה אנשי מקצוע בוחרים לעבוד עם שירות מענה נדל"ן .

להלן רק כמה מהסיבות הנפוצות ביותר מדוע סוכני נדל"ן אינם צריכים לענות לטלפונים משלהם: