מוקד הודעות

נשמח לעמוד לשירותכם

אנו בחברת V Call מודעים לתודעת השירות של בית העסק מול הלקוח ורואים במענה 24/7 פתרון מבורך החוסך כסף וכוח אדם. התחרות על כל לקוח היא גדולה, לכן אסור לפספס שום שיחה. זמינות בכל עת היא שם המשחק ורצוי בדרכים שונות ומגוונות. מוקד טלפוני לעסקים, מעניק ללקוחות מענה מהיר מקצועי ואדיב, מוקד הודעות המאויש בנציגי שירות רבים. נציגי השירות, בעלי תודעת שירות גבוהה ביותר, ציידנו אותם במערכת שירות לקוחות מהמתקדמות בענף, מרכזייה חכמה וטכנולוגיות חדשניות ומטרתם אחת-לשדרג לכם את העסק. במוקד הודעות ,הנציגים מסוגלים לספק לעסק שלכם מענה מהיר בכל אשר יידרשו, באופן היעיל ביותר ולשביעות רצונכם, גם בשעות לא שגרתיות, במוקד טלפוני 24/7 .

מוקד טלפוני 24/7

מי מאתנו לא חווה את ההמתנה מורטת העצבים לנציג? או את הנעימה ולאחריה לחיצות על ספרות וסולמית? עסקים רבים סובלים מנדידת לקוחות עקב אי זמינות ו/או חוסר מענה.

כיום בעולם הדיגיטלי והמודרני, מוקד טלפוני 24/7 הוא בגדר חובה, כמו גם מוקד טלפוני לעסק.
הלקוח חייב לקבל מענה בכל רגע נתון , ממוקד הודעות מאויש תומך ומקצועי, לקוח שיוצר קשר עם המוקד יזכה לשירות אדיב וייצוגי מנציגי השירות, גם בשעות שהעסק סגור או בשעות העומס. הזמינות הרציפה של מוקד הודעות, תורמת לחיזוקו התדמיתי של העסק.

מוקד טלפוני לעסק

כסף רב משקיעים בעלי עסקים בשיטות פרסום שונות ברשתות החברתיות
 דוגמאות: פייסבוק, אינסטגרם וטלגרם בערוצי המדיה השונים כמו: טלוויזיה ורדיו, אך רובם שוכחים למעשה שהלקוח שהם הביאו עדיין מחכה על הקו. מוקד הודעות מאויש בנציגי החברה, המאפשרים לך להיות זמין ונגיש. מוקד טלפוני לעסק מבית נתי גרופ V CALL,נותן ללקוח הרגשת ביטחון, על ידי אנשי מקצוע מיומנים. מוקד הודעות ונציגי השירות, מיומנים כדי להעניק לך מגוון רחב של פתרונות לעסק שלך וכל זאת בהתאם לסיטואציה בה אתה נמצא.

מוקד מענה אנושי

בית עסק רציני, נמדד כיום באיכות השירות שהוא מעניק ללקוחותיו, לא פחות מאיכות התוצרת וטיב התוצרת, שהוא מספק להם. שירות איכותי, אמור להיות מענה מהיר לטלפון ולא להסתבך עם שלוחות אוטומטיות.מענה על ידי נציג ענייני ומקצועי, שיידע לטפל בבקשתכם במהירות וללא שום עיכובים וכל זאת לשביעות רצונכם. אנחנו מאמינים, שמענה מהיר על ידי אנשי מקצוע ראויים ומקצועיים, נוטעים בלקוח ביטחון והם אבן דרך חשובה לסגירת עסקה עמו.
לפרטים נוספים, חייגו: נתי גרופ V Call 0776048048
 

מאמרים:

להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:


טלפון
077-604-8048
דואל
כתובת
קדרון 14, עפולה

 
טלפון
077-604-8048
כתובת
קדרון 14, עפולה
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: