077-604-8048
מקבוצת נתי
 

מוקד שירות לקוחות

נשמח לעמוד לשירותכם
לקוח שמתקשר לעסק שלך רוצה להרגיש כבר בשיחה הראשונה שהוא מקבל שירות טוב ובעיקר שירות אנושי.  אנחנו בנתי גרופ V Call מציעים לכם להצטרף למוקד שירות מתקדם לעסקים, השירות שלנו מאפשר לנציגי השירות להכיר את העסק שלך ולענות בצורה מקצועית שהלקוח יחשוב שהוא הגיע לעסק שלך, אנו מספקים שירותי מוקד טלפוני 24/7 כך שגם אם לקוח יתקשר למשרד שלך כשהעסק סגור, הוא יקבל מענה. שירותי מוקד טלפוני לעסק מתאימים לכל סוגי העסקים, גדולים וקטנים כאחד. מוקד שירות מתקדם לעסקים פותח עבור כל העסקים שרוצים לטפל בכל הלקוחות שלהם.

שירותי מוקד טלפוני חיצוני

מוקד שירותי מתקדם לעסקים, פותח באמצעות טכנולוגיות רבות וחדישות, המוקד הוא חיצוני ומורכב מנציגי שירות שהוכשרו לתת מענה במיוחד לעסק שלך, שירותי מוקד טלפוני 24/7 נועדו למענה רציף ואדיב, כל לקוח שיתקשר לעסק שלך יקבל מענה ללא כל דיחוי. בשירותי מוקד טלפוני לעסק, אנו דואגים להכיר את הפעילות בעסק שלך ומתאימים לך את הנציגים שיידעו לענות על שאלות הלקוח ביעילות ובמקצועיות בדיוק כמו העובדים שלך, בגמר השיחה נציג השירות ידווח לך על תוכן השיחה. מוקד שירות מתקדם לעסקים, דואגים שהלקוח יהיה מרוצה מקבלת השירות כבר בשיחה הראשונה.

מוקד שירות לקוחות

לקוח שמחייג למוקד שירות מתקדם לעסקים, ייתקל בנציג שמכיר את העסק שלך כאילו הוא עובד החברה. הלקוח יקבל שירות מקצועי ויעיל. שירותי מוקד טלפוני 24/7 יינתנו ללקוחות שיתקשרו אליך גם מעבר לשעות פעילות המשרד, נציגי השירות ישוחחו עם הלקוחות המתקשרים ויעבירו דיווח ו/או הודעות לבעל העסק. שירותי מוקד טלפוני לעסק מתאים לכל סוגי העסקים, גם עסקים קטנים וגם גדולים, אפילו חברות ומוסדות יוכלו להצטרף מוקד שירות מתקדם לעסקים, עוד שירות נהדר של נתי גרופ V Call.

שירות מוקד טלפוני מהיר לעסקים

בעל עסק!! שיחות רבות מגיעות אליך ואתה אפילו לא מודע אליהן, שיחות מלקוחות שרוצים את השירות שלך, אך כשהם התקשרו אליך לא היית זמין/תפוס/ממתינה וכ"ד. שירותי מוקד טלפוני לעסקים, מספקים לך שירות שיפתור לך את זליגת הלקוחות. הלקוח שיתקשר אליך יגיע למוקד חיצוני, זמין 24/7 המאויש בנציגי שירות שמכירים את העסק שלך  בדיוק כמו עובדי החברה שלך, הלקוח יקבל שירות מקצועי כבר מהשיחה הראשונה.  השירות עוזר לך לשמור על הלקוחות החדשים ולשמר את הותיקים. לפרטים נוספים ולהצטרפות לשירות חייגו לנתי גרופ V Call 077-6048048.  
 
מאמרים:
להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:

המלצות מלקוחותינו: