077-604-8048
מקבוצת נתי
 

עקוב אחרי

עקוב אחריי – לקבל תשובה בכל שעה
כל בעל עסק עלול להיתקל בלקוחות קיימים שלא הצליחו להשיג אותו מסיבות שונות. הרושם השלילי שנוצר בעקבות אי מתן מענה מיידי, עלול להעיב על הקשר העסקי ואפילו, למרבה הצער, לגרום לניתוק שלו.

שירות "עקוב אחריי" של  V Call מקבוצת נתי מעניק לבעל העסק את האפשרות לתת מענה ללקוחות, לספקים או לשותפים עסקיים פוטנציאליים, בכל שעה. מהו שירות "עקוב אחריי" של V Call? למי מיועד השירות הזה? מהם היתרונות הגלומים בו?

מהו שירות עקוב אחריי
שירות עקוב אחריי מאפשר לבעלי טלפונים ניידים ונייחים להעביר באופן אוטומטי את השיחות הנכנסות אליהם, למספר טלפון אחר.

השירות הזה קיים אצל כל אחת מחברות הסלולר, ורבים מסתייעים בו להעברת שיחות הנכנסות לעסק לטלפון הנייד או הביתי, במטרה להימנע מהחמצה של שיחה נכנסת כל שהיא, מלקוח קיים או מלקוח פוטנציאלי. המצב כיום הוא כזה שבו שיחה מלקוח שלא נענתה, פירושה עסקה שלא יצאה לפועל.
שירות עקוב אחריי של V Call מקבוצת נתי, מאפשר להעביר את השיחות הנכנסות ישירות למוקד ייעודי, העונה לשיחות ומעניק ללקוח הקיים או הפוטנציאלי את ההרגשה שיש תמיד מישהו שיכול לתת לו מענה בזמן אמת.

למי מיועד שירות עקוב אחרי?
השירות כאמור מיועד לבעלי עסקים מכל הגדלים, לאנשי מכירות או מנהלי שירות לקוחות. השירות מאפשר לכל מי שמתקשר לקבל תשובה בזמן אמת, ולקבל מענה הולם ומקצועי במקרה הצורך. עבור שותפים עסקיים ולקוחות קיימים או פוטנציאליים, מדובר בפעולה היוצרת רושם של אמינות, יציבות ומחויבות למתן השירות הטוב ביותר 24/7.

מנגד, עבור נותן השירות עצמו יש בשירות עקוב אחרי משום הקלה, וקבלת אפשרות להימנע מקבלת שיחות במגוון מצבים - בעת פגישה עסקית, לצורך מנוחה או בהזמן חופשה. ניתן להעביר את כל השיחות באופן גורף, או לבצע העברה רק אם אין תשובה לאחר כמה צלצולים.

אם יש לך עניין לתת שירות 24/7 ללקוחות, אבל לאפשר לעצמך הפוגה להתרגעות, מנוחה או לצורך פגישה ללא הפרעה, שירות עקוב אחרי של  V Call מקבוצת נתי נועד עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולבחור את השירות המתאים עבורך.
 

מהו השירות?

הנחיות עקוב אחרי

בדף זה ריכזנו עבורך את אופן ביצוע הפעולות של "הפניית שיחה" בחלוקה לחברות השונות.
הסברים ושאלות נוספות ניתן לקבל במחלקת שירות הלקוחות שלנו.

נשמח לעמוד לשירותכם

להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: