077-604-8048
מקבוצת נתי
 
שירותי מזכירה
כל עסק מחויב לתת מענה מקצועי ומהימן למי שיוצר איתו קשר טלפוני. נושא ההתקשרות לעיתים קרובות הוא פרוצדוראלי, ומה שהמתקשר זקוק לו למעשה הוא שירותי מזכירות.

אנשי המקצוע המיומנים של  V Call אמונים על מתן מענה הולם למגוון רחב של שירותים נדרשים, במהירות וביעילות מרבית. אילו שירותי מזכירות אפשריים נכללים בקטגוריה הזאת? מה היתרונות הגלומים במתן שירותים כאלה? אילו סוגי עסקים עשויים לצאת נשכרים במיוחד מהסתייעות בשירותים מהסוג הזה? להלן התשובות.

שירותי מזכירה טלפונית מרחוק – הלב הפועם של העסק

בנוסף למכירות, שהן החלק המרכזי והחשוב ביותר של העסק, נדרש העסק לתת מענה ללקוחות, לספקים, לעובדים ולשותפים עסקיים אחרים, במגוון תחומים נוספים. עם התחומים הללו ניתן למנות מתן פרטים שונים ללקוחות ולספקים, תיראום פגישות, מילוי טפסים שונים, הוצאת חשבוניות ונקיטת כל פעולה הנדרשת לתפקוד תקין של העסק.


 

 
עד לאחרונה היו שירותי המזכירות נחלתם הבלעדית של העסקים, כאשר המזכירה היתה עובדת העסק, ונכחה במקום לאורך כל שעות העבודה הרגילות. בעידן המודרני, כאשר המטלות של המזכירה אינן מחייבות בהכרח נוכחות פיזית שלה במשרד והתקשורת המודרנית הפחיתה באופן דרמטי את המטלות שרק מזכירה יכולה לבצע, השימוש בשירותי מזכירות חיצוניים הולך ותופס תאוצה.

היתרונות של שירותי מזכירות חיצוניים
שני היתרונות העיקריים של שירותי מזכירה באמצעות V Call הם חיסכון כספי מצד אחד וזמינות גבוהה של השירותים לאורך כל שעות היממה מצד שני. החיסכון הכספי נובע מהעדר הצורך להחזיק מזכירה במשרה קבועה, ויחד איתה הצורך לתחזק משרד, עם כל ההוצאות הכרוכות בו.

היתרון הגלום בשירות כאמור עבור עסקים קטנים ועוסקים עצמאיים הוא עצום, ומאפשר להם להשקיע את מרב המאמצים בקידום המכירות.

מהם שירותי מזכירה אנושית?

עסקים גדולים עשויים להמשיך ולהעסיק מזכירה, אבל לקבל שירותי מזכירות מחוץ לשעות העבודה שלה.

החיסכון הכספי בצעד כזה הוא ברור, ואילו הזמינות הגבוהה מאפשרת לעסק להתחרות בשוק דינאמי שבו עסקים שאינם מגיבים במהירות, פשוט מאבדים את יכולת התחרות שלהם.

אם יש לך עניין בקבלת שירותי מזכירה ברמה הגבוהה ביותר,
שירות V Call מקבוצת נתי הוא הפתרון הנכון עבורך.

מידע נוסף על מזכירה אישית

שירותי מזכירה אנושית

יעילות, מקצועיות וחיסכון כספי באמצעות שירותי מזכירות מרחוק

נשמח לעמוד לשירותכם
נשמח אם תצרו קשר כעת ואנו נתאים עבורכם את השירות המתאים!
להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:
שירות המענה הטלפוני של חברת V.call הינו השירות הזול והיעיל ביותר. בעידן של היום, כדאי מאוד להשתמש בשירותיה של חברת נתי גרופ  V CALLהמספקת לך בעל עסק, מענה אנושי לחברה שלך, מה זה אומר? נניח ואתם בישיבת צוות חשובה במשרד, והטלפון מצלצל ,אולי הפסדת לקוח? גם שיחה ממתינה, היא לקוח שפספסת כנראה לעולם לא תדע, כמה שיחות היו לך בשעות שהעסק לא פעיל, אבל אם היה לך מענה אנושי חכם לעסקים, שמחירו ביחס לתפוקה הוא לא גבוה, המאויש על ידי נציגי שירות וזמין מסביב לשעון ודואג להעביר לך את ההודעות החשובות ואת המיילים שהצטברו מהיום אסור לך להחמיץ, שום שיחה או הודעה היום רוב החברות הנחשבות במשק הבינו את חשיבותו של המענה אנושי לחברה ונהנות משירותיו.

מחיר שירותי מזכירות - כמה זה עולה?

בעל העסק מחויב לבדוק את איכות השירות, אותה הוא מקבל ביחס לכסף שהוא אמור לשלם האם באמת אנשי המוקד עברו הכשרה מתאימה? האם הם דוברי שפות  ? לכל שירות יש את המחיר שלו בדיוק כמו למענה אנושי לעסקים מחיר משלו. מענה אנושי לחברה, הוא תחום תחרותי. אך האם אתה כבעל עסק, תתפשר על איכות השירות שלך ותהיה מוכן להפקיד את שירות המענה אנושי חכם לעסקים בידיים פחות איכותיות? ממש לא!! התקשר לנתי גרופ V Call 077-6048048 ותקבל מענה אנושי לעסקים במחיר הוגן וסביר.

המלצות מלקוחותינו:


טלפון
077-604-8048
דואל
כתובת
שדרות רובע יזרעאל 137 , עפולה
 
טלפון
077-604-80-48
כתובת
שדרות רובע יזרעאל 137 , עפולה
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: