שירות הודעות לעסקים

נשמח לעמוד לשירותכם

ישנן יתרונות רבים לשימוש בשירות זה כמו גם לשירות הודעות לטלפון או לנייד  ושירות הודעות למנהלים מענה מידי ומקצועי לעסק שלך על ידי נציגי שירות מיומנים וזמינים שייתנו ללקוח הרגשה שהוא למעשה מדבר עם בית העסק. שימוש בטכנולוגיות ובעזרים מתקדמים אחר השיחות הנכנסות אליך .המוקד זמין לשירות הלקוחות שלך 24/7. שירות הודעות לעסקים מעביר אליך את כל סוגי הפניות שקיבלת מיילים, הודעות כתובות, שיחות נכנסות שגם מוקלטות לצורך העניין. שירות הודעות לעסקים חושבים גם על קשריך מעבר לים לכן נציגנו דוברי שפות שונות.

שירות הודעות לטלפון

גם אם אתם נמצאים בישיבה או בפגישה חשובה ואפילו בשטח, חשוב מאוד שתהיו זמינים לכל פנייה של לקוח. אם אין באפשרותכם לענות והלקוח לא יקבל מענה מקצועי ומהיר הוא ימצא את עצמו מחייג לחברה מתחרה. שירות הודעות לטלפון ימנע מהמצבים הללו לקרות וייתן מענה מקצועי ומהיר. היתרון בשירות שהוא זמין 24/7 על ידי מוקד אנושי המספק גם שירות הודעות לעסקים וכמו כן שירות הודעות למנהלים. המוקד יקבל עבורך כל שיחה נכנסת ירשום כל הודעה וימנע מצב שהלקוח ישאיר הודעה בתא קולי. שירות הודעות לעסקים יעביר לך בהודעת SMS דיווח על כל הודעה שהתקבלה כמו כן יעביר לך באמצעות הנציג כמובן מייל שיסכם עבורך את כל ההודעות שהתקבלו באותו יום.

שירות הודעות למנהלים

כבעל עסק אתה מבין שכל שיחה חשובה לך, אסור לך לפספס שום שיחה. הרי ללא שירות הודעות לעסקים אין לך יכולת לדעת מי התקשר אליך ומה הוא רצה. קורה לפעמים מצב שעובדי המשרד שלך יקבלו שיחות בו זמנית ולא יצליחו לענות לכולם הלקוח נשאר על הקו ללא מענה וסביר להניח שהוא יחייג לחברה אחרת שתיתן לו מענה מידי עם שירות הודעות לטלפון שזמין 24/7ומאויש על ידי נציגים כל זה לא יקרה. אנחנו בנתי גרופ V Call נדאג לך לשירות הודעות למנהלים השירות יוודא שכל השיחות ייענו ויועברו אליך ישירות. ברמת המודעות כיום קשה לראות עסק רציני שמתנהל ללא שירות הודעות לעסקים.

שירות טלפוני למסעדות

נניח והמסעדה שלך מלאה בסועדים מרוצים או למשל בתום שעות הפעילות. האם לא מגיע לאנשים נוספים לברר אם יש מקום או שולחן פנוי? או לחילופין לברר על אירוע? שירות טלפוני למסעדות משאיר את העסק שלך זמין לכל אחד ובכל שעה הנציגים ירשמו לך הודעות שוטפות ויעדכנו אותך בכל רגע נתון כך תדע שלא פספסת שום לקוח. לפרטים נוספים אודות השירות
צרו קשר עם נתי גרופ V Call  0776048048

מאמרים:

להצעת מחיר ופרטים נוספים, מלאו פרטיכם
ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:


טלפון
077-604-8048
דואל
כתובת
קדרון 14, עפולה

 
טלפון
077-604-8048
כתובת
קדרון 14, עפולה
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם:
play4, play, media control, audio
 
 
להצעת מחיר ופרטים נוספים
מלאו פרטיכם ונציגינו ייצור עמכם קשר בהקדם: